За нас

Shenzhen Swiny Technbology Co., LTD, се наоѓа во индустриската област Гуанглонгксинг, Њу округ Гуангминг, Шенжен.Овде ужива во добра средина за производство и работа, сообраќајот е удобен бидејќи е веднаш до железничката станица Гуангминченг и експресниот пат надворешен прстен Шенжен.

Shenzhen Swiny Technbology Co., LTD, како професионална компанија со 12-годишно искуство во индустријата за нерѓосувачки челик и нерѓосувачки производи.Специјално основавме сопствена фабрика за преработка на нерѓосувачки челик за да обезбедиме суровини за нашите производи за прибор од нерѓосувачки челик и садови за да обезбедиме добар квалитет од изворот.

Заедно со други компании, поставивме големи погони за производство на калапи и штанцување за да обезбедиме висококвалитетни производи од нерѓосувачки челик.

Исто така, поради фабриката за материјали од нерѓосувачки челик што ја имаме,

соработувавме со многу компании за развој и производство на готови производи од нерѓосувачки челик многу години, за да се осигураме дека со користење на најквалитетни суровини ќе ги создадеме најдобрите производи за да можеме да ги задоволиме различните потреби на клиентите.

Нашите главни производи се прибор за јадење и кујнски прибор, на пример: кутија за ручек од нерѓосувачки челик SUS304, термос SUS304, сет за прибор за јадење SUS304, размахване SUS304, висококвалитетни лупачи од нерѓосувачки челик итн.

„Квалитетот на прво место, ориентирани кон клиентите, управување со интегритет, напредок на целиот персонал“ е нашата доследна филозофија.

Имаме долгорочна соработка со кинеските челични гиганти, како што се Baosteel, TISCO, Bao и други компании за челични суровини, за да им обезбедиме на клиентите најдобри економични производи.

Нашиот материјал и производи го поминаа сертификатот SGS и Food-Grade, безбедноста е стабилна и сигурна.Цврсто веруваме дека квалитетот и интегритетот ќе ни овозможат да одиме во поширок свет заедно со нашите клиенти!