Контактирајте не

Shenzhen Swiny Technology Co., Ltd.

Адреса на фабриката

Кат Б 1. број 1 зграда, индустриска област Гуанглонгксинг, заедница Баихуа, округ Гуангминг, Шенжен.

Е-пошта

Телефон

(86) 0755-26665358

86 13823390058

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 19 часот

Сабота: од 9 до 12 часот

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја