Здравствена безбедност, отпорна на протекување Евтин нерѓосувачки челик Ss кутија за ручек силикон.

Краток опис:


 • Име на производ:Кутија за ручек од силиконски нерѓосувачки челик
 • Материјал:Силиконски капак и нерѓосувачки челик 18/8
 • MOQ:36 парчиња
 • Кумизација:ЛОГО/Пакување
 • Димензија:16,5cm*11,5cm*5cm
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Ведио шоу

  Опис на производот

  Карактеристика
   
  Еко-пријателски
  Одделение
   
  нерѓосувачки челик: 304
  Површина
   
  HL
  OEM

  Нарачката OEM/ODM е добредојдена
  MOQ
   
  36 парче
  Апликација

   
  Училиште / патување / кампување / канцеларија, детски кутии за ручек итн.
  прилагодување на логото

   
  Ласерско гравирање/ релјефно/ печатење на свилен екран/ печатење со пренос на топлина итн.
  Пакет
  1 ЕЕЗ Сиднејска хартија / торбичка со опи
  36 парчиња / картон
  големината на производот
  Големина: 16,5 * 11,5 * 5 см
  Капацитет: 800 ml
  Тежина: 200гр
   

  Слика на производот

  560x460 (1)

  560x460

  Внатре и надворешно замрзнато еднослојно, без топлинска изолација

  (индукцискиот шпорет не е достапен,не може да се стави во микробранова печка),

  капакот е запечатен со ПП силика гел,

  може директно да се чува во фрижидер за конзервирање (мек капак од силика гел).

  640x415

  640x480

  640x600

  Пакување

  600x600-2

  640x412-包装

  ПП торба/Сиднејска хартија и обична кутија или прилагодување

  7.包装物流


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи