Висококвалитетен златен комплет за прибор за јадење од не'рѓосувачки челик на големо, Организатор за прибор за јадење Виножито

Краток опис:


 • Тип:Сетови за пломбени садови
 • Материјал:SUS304
 • Боја:розово злато, блескаво, црно, златно, нерѓосувачки челик основно...
 • Приспособување:Лого/пакување
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Опис на производот

  стока
   
  Комплет за прибор за јадење од нерѓосувачки челик
  MOQ
  100 парче
  Карактеристика
   
  Еко-пријателски
  Одделение
   
  нерѓосувачки челик: 304
  Површина
   
  светло огледало
  Тип на пакет
  Фланелни или ленени кеси се достапни или прилагодени
  Апликација

   
  Училиште / патување / кампување / канцеларија / дом / хотел / ресторан, итн.
  прилагодување на логото

   
  ласерско лого, прилагодување на налепници

  304 Сетови за прибор за јадење од не'рѓосувачки челик

  Изработени од не'рѓосувачки челик со одличен квалитет,

  чиста и санитарна.Сјајот на површината е издржлив и светол,

  полн со текстура и може да се користи долго време.

  600x600

  Детални информации за вашата референца

  фотобанка (15)

  https://www.swinysteel.com/stainless-steel-cutlery/

  фотобанка (17)

  Повеќе различни бои за вашиот нежен живот

  фотобанка (12)

  Апликации

  Училиште / патување / кампување / канцеларија / дом / хотел / ресторан, итн.

  Пакување

  725x705

   

  1).Прифатете го прилагодувањето на OEM, професионалното прилагодување
  2).Внимателно изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, произведен со напредна опрема и извонредна изработка, за да можете да го користите со сигурност.
  3).Напредната технологија вклучува строги барања за намалување на дефектите на производот.
  4).Изгледот на линијата е мазен, раката се чувствува удобно, обликот е уникатен, а употребата е погодна.
  5).Високотемпературна дезинфекција, без мирис, без мирис, здрав, добар вкус.
  6) Текстурата и осветленоста на садовите се многу високи, што го покажува благородниот темперамент и може целосно да ги доживее обликот и вкусот на храната.
  2. Ве молиме имајте предвид!За различни спецификации, цената на производот е различна.Ако има какви било прашања, ве молиме контактирајте го нашиот продавач.

   

  Профил на компанијата

   750x790


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи