Силиконски капак безбедно не'рѓосувачки краде Детска Бенто кутија за ручек.

Краток опис:


 • Име на производ:Тркалезна кутија за ручек со силиконски капак
 • Спецификации:Комбинација 6 парчиња
 • Големина на производот:50ml/100ml/220ml/400ml/700ml/950ml
 • Приспособување:Лого/пакување
 • ЛОГО приспособено:Ласерско гравирање/втиснување/печатење на свилен екран/печатење со пренос на топлина
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Опис на производот

  стока
   
  Тркалезна кутија за ручек со силиконски капак
  Карактеристика
   
  Еко-пријателски
  Одделение
   
  нерѓосувачки челик: 304
  Површина
   
  HL&огледало или прилагодено
  OEM

  Нарачката OEM/ODM е добредојдена
  MOQ
   
  48 парче
  Апликација

   
  Училиште / патување / кампување / канцеларија, детски кутии за ручек итн.
  прилагодување на логото

   
  Ласерско гравирање/ релјефно/ печатење на свилен екран/ печатење со пренос на топлина итн.
  Пакет
  1 ЕЕЗ Сиднејска хартија / торбичка со опи
  48/ 108/162/240 ЕЕЗ / картон
  големината на производот
  Број еден:Големина: 5,2 * 3cm Капацитет: 50ml Тежина: 24g
   
  Број два: Големина: 6,7 * 3,6cm Капацитет: 100ml Тежина: 42g
  Број три: Големина: 8,5 * 4,4cm Капацитет: 220ml Тежина: 70g
  Број четири: Големина: 10,5 * 5,3cm Капацитет: 400ml Тежина: 102g
   
  Број пет:Големина: 12,5* 6 Капацитет: 700ml Тежина: 145g
   
  Број шест:Големина: 14,6 * 6,7cm Капацитет: 950ml Тежина: 178g

  Капаци за ручек од нерѓосувачки челик Тркалезни силиконски Covcer

  Keep Delicious--запечатен, свеж и издржлив

  00x470

  1. Издржливи и санитарни, брзо спроводливост на топлина.

  2. Со капак за запечатување, може да се користи за свежо чување.

  3. Повеќе големини, може да се преклопуваат.

  4. Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик.

  600x600,1

  7 парчиња одело со супер вредност

  силна и издржлива, заштита и безбедност на животната средина,

  елегантен и модерен дизајн изглед.

  600x600,4

  Навлаката е изработена од прехранбена класа ПП

  Кутијата за свежо чување може да биде целосно запечатена

  да ја одржува храната свежа и да го спречи вкрстениот вкус

  600x600,5

  Заштедете простор

  Лесно за поставување

  Практично и практично

  600x600,3

  Процес на задебелување

  Специјално производство на згуснување, против изгореници, против паѓање,

  извонредна текстура, практична мода, здравје и хигиена

  600x600,6

  Специјален Rrocess

  Мазна, светла и чиста, лесна за чистење и удобен за ракување

  600x440

  Чаша со повеќенаменски

  Ние се занимаваме со мода и практичен дизајн,

  обрнете внимание на функционалноста и практичноста на производот!

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи