Даска за сечење од не'рѓосувачки челик SUS304 плочка за сечење за кујнски прибор

Краток опис:


 • Материјал:SUS304
 • Цена:6-10 долари
 • Дебелина:2 мм
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  стока

  Даска за сечење од нерѓосувачки челик

  Дебелина

  2 мм

  Карактеристика

  Еко-пријателски

  Одделение

  нерѓосувачки челик: 304

  алуминиум: Алуминиумска легура

  боја

  Метално сребро или прилагодено според барањето на купувачот

  Површина

  HL&огледало или прилагодено

  OEM

  Нарачката OEM/ODM е добредојдена

  MOQ

  200 парче

  Пример

  Примероците се бесплатни, но треба да ги платите трошоците за превоз

  Плаќање

  T/T 30% за депозит, Салдо во однос на копијата на B/L;или L/C на повидок

  Пакет

  Картон или по барање на купувачот

  Апликација

  Широко се користи во домови, хотели, кантини, ресторани итн.

  Ригорозна и прецизна технологија од Германија

  ——Здрава даска од нерѓосувачки челик——

  700x755

  18/8 здрав материјал

  Целосно задоволување на семејните потреби

  700x200 700x200-1

  Дали користите даски за сечење бамбус/дрва?

  700x160

  Лесно за мувла и бактерии

  Aspergillus flavus е пострашен од јадење мува

  - Афлатоксините се 68 пати потоксични од арсенот,

  и имаат деструктивни ефекти врз човечките и животинските ткива на црниот дроб

  350x520 350x520-1

  Здрави и не мувлосани Мувлосани бактерии за складирање

  Не пукајте, не повредувајте го ножот Бамбусот и дрвениот чипс лесно се пукаат

  Без мирис, лесно се чисти Лесно се навлажнува ако има необичен мирис

  700x690

  700x630

                                                                                                                                     Двострана мултифункционалност

  Исечете зеленчук и исечете ги коските

  Цената на една, придобивките од две табли

  700x640

  Нема да биде мувлосано / Нема необичен мирис
  Без оштетување на ножот / Без пукање

  700x700

  навистина добра табла започнува со изработка

  Достапни се различни спецификации

  Барате совршена даска за сечкање што ќе ја направи

  направете го вашето искуство со готвење полесно и попријатно!


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи