SUS304 Брза испорака Добро пакување 3 парчиња висококвалитетен прибор за јадење од нерѓосувачки челик

Краток опис:


 • Материјал:SUS304
 • Боја:метална шипка/златна/црвена/црна/итн
 • Површина:огледало
 • Време на испорака:2 недели
 • :
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  12

  Добар сет на садови, запознајте вкусна храна

  304 материјал од не'рѓосувачки челик

  Заштитете го вашето здравје

  Не е лесно да се оксидира,

  Различни парчиња ги задоволуваат вашите различни потреби

  28_wps图片

  Масата е неопходна, животот треба да биде емотивен

  Добрите садови не се добри само за вашето здравје,

  но и прави да се чувствувате среќни

  фотобанка (3)

  Бојаприбор за јадење од нерѓосувачки челик

  без прскање со боја,

  без избледување,

  без оксидација,

  убава и здрава

  微信图片_20191207112355

  Различни бои за да изберете од вас и вашите клиенти

  Ладно црно

  Златна и благородна

  Виолетова мистерија

  Бронзена смиреност

  74_wps图片

  фотобанка (2)

  фотобанка (10)

  фотобанка (11)

  Нож или стапчиња за јадење за вашите потреби

  Контактирајте не за повеќе информации

  Парчињата можете да ги изберете како ваша идеја

  оставете масажа, ќе ви одговориме што е можно поскоро


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи