Трговија на големо со еколошки производи од нерѓосувачки челик, мешалка за матење јајца.

Краток опис:


 • Боја:како слика
 • Приспособување:Лого/пакување
 • Спецификација:8 инчи / 10 инчи / 12 инчи
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Добар помошник во кујната

  лесно мешање, заштедувајќи време и напор

  600x630

  Челична шипка со висока густина

  густа и густа челична шипка,

  брзо и лесно за матење павлака и сл.

  600x660

  Лесно се чисти

  Повеќекратно полирање,

  мазна површина,

  не е лесно да се скрие нечистотијата

  600x630-1

  Не'рѓосувачки челик 304 за храна

  не е лесно да се кородира и 'рѓа

  600x610-2

  Високо еластична челична шипка

  силна флексибилност,

  брзо отскокнување,

  силен материјал, издржлив

  600x630-2

  Мулти спецификација

  може да се користи за домаќинство

  и комерцијални, големината може да биде

  избрани според количината на производство

  600x510

  600x635

  Повеќе употреби

  поголема погодност за печење

  600x650


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи