Rreth Nesh

Shenzhen Swiny Technbology Co, LTD, ndodhet në Zonën Industriale Guanglongxing, Guangming New District, Shenzhen.Gëzon një mjedis të mirë prodhimi dhe funksionimi këtu, trafiku është i përshtatshëm pasi është pranë stacionit hekurudhor Guangmingcheng dhe autostradës së jashtme të Unazës Shenzhen.

Shenzhen Swiny Technbology Co., LTD, si një kompani profesionale me përvojë 12-vjeçare në industrinë e çelikut dhe produkteve inox.Ne krijuam posaçërisht fabrikën tonë të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm për të siguruar lëndë të para për produktet tona të kuzhinës dhe sendeve prej çeliku inox për të siguruar cilësi të mirë nga burimi.

Së bashku me kompani të tjera, ne kemi ngritur fabrika në shkallë të gjerë të prodhimit dhe stampimit të mykut për të siguruar produkte çeliku inoks me cilësi të lartë.

Gjithashtu, për shkak të fabrikës së materialeve inox që kemi,

ne kemi bashkëpunuar me shumë kompani të zhvillimit dhe prodhimit të produkteve të gatshme prej çeliku inox për shumë vite, për të siguruar që përdorimi i lëndëve të para të cilësisë më të lartë për të krijuar produktet më të mira në mënyrë që të mund të plotësojmë nevojat e ndryshme të klientëve.

Produktet tona kryesore janë enët e tavolinës dhe enë gatimi, për shembull: kuti drekë prej çeliku inox SUS304, termos SUS304, grup takëm SUS304, kamxhik SUS304, qëruese prej çeliku inox me cilësi të lartë etj.

"Cilësia në radhë të parë, i orientuar nga klienti, menaxhimi i integritetit, i gjithë progresi i stafit" është filozofia jonë e qëndrueshme.

Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me gjigantët kinezë të çelikut, si Baosteel, TISCO, Bao dhe kompani të tjera të lëndëve të para të çelikut, për t'u ofruar klientëve produktet më të mira me kosto efektive.

Materiali dhe produktet tona kanë kaluar certifikimin SGS dhe Food-Grade, siguria është e qëndrueshme dhe e besueshme.Ne besojmë fuqishëm se cilësia dhe integriteti do të na mundësojnë të shkojmë në një botë më të gjerë së bashku me klientët tanë!