Siguri Shëndetësore Rrjedhje-Provë Çelik i Lirë Çelik i Pavarur Silikoni Kuti Dreka.

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i produktit: Kuti dreke silikoni prej çeliku inox
 • Materiali: Mbulesë silikoni & çelik inox 18/8
 • MOQ: 36 copë
 • Cutomization: LOGO / Paketimi
 • Përmasa: 16.5cm * 11.5cm * 5cm
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Vedio Show

  përshkrim i produktit

  tipar
   
  Eko-miqësore
  Gradë
   
  çelik inox: 304
  Sipërfaqe
   
  HL
  OEM
  mënyrë OEM / ODM është i mirëpritur
  moq
   
  36 copë
  Aplikacion
   
  Shkolla / udhëtimi / kampe / zyra, kuti dreke për fëmijë, etj.
  personalizimi i logos
   
  Gdhendje me lazer / embossed / shtypjen ekran mëndafshi / shtypjen transferimin e nxehtësisë etj.
  paketë
  1 copë letër / çantë Sydney
   36 copë / kuti kartoni
  madhësia e produktit
  Madhësia: 16.5 * 11.5 * 5cm 
  Kapaciteti: 800ml 
  Pesha: 200g
   

  Foto e produktit

  560x460 (1)

  560x460

  Brenda dhe jashtë shtresës së vetme të ngrirë, pa izolim të nxehtësisë

  (tenxhere me induksion nuk është e disponueshme,  nuk mund të futet në furrë me mikrovalë),

  mbulesa është e mbyllur me xhel silicë PP, 

  mund të ruhet direkt në frigorifer për ruajtje (mbulesa e butë e xhelit silicë).

  640x415

  640x480

  640x600

  Paketimi

  600x600-2

  640x412- 包装

   Çantë PP / letër e Sidneit dhe kuti e zakonshme ose përshtatje

  7. 包装 物流


 • Previous:
 • Next:

 • Produkte te Lidhura