Kutia e drekës Bento me kapak silikoni të papërshkueshëm nga rrjedhje.

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i produktit:Kuti e rrumbullakët e drekës me kapak silikoni, rezistente ndaj rrjedhjeve
 • Specifikimet:Kombinim 6 copë
 • Madhësia e produktit:50ml/100ml/220ml/400ml/700ml/950ml
 • Përshtatje:Logo/Paketimi
 • LOGO e personalizuar:Gdhendje me lazer/ stampim me reliev/shtypje mëndafshi/shtypje me transferim të nxehtësisë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  Mall
   
  Kuti e rrumbullakët e drekës me kapak silikoni, rezistente ndaj rrjedhjeve
  Veçori
   
  Eko-miqësore
  Gradë
   
  çelik inox: 304
  Sipërfaqe
   
  HL&pasqyrë ose e personalizuar
  OEM

  Porosia OEM/ODM është e mirëseardhur
  MOQ
   
  48 copë
  Aplikacion

   
  Shkollë / udhëtim / kamping / zyrë, kuti drekë për fëmijë, etj.
  personalizimi i logos

   
  Gdhendje me lazer/ stampim me reliev/ printim mëndafshi/ printim me transferim nxehtësie etj.
  Paketa
  1 copë letër Sydney / qese opp
  48/ 108/162/240 copë / kuti kartoni
  madhësia e produktit
  Numer nje:Madhësia: 5.2 * 3cm Kapaciteti: 50ml Pesha: 24g
   
  Numri dy: Madhësia: 6.7 * 3.6cm Kapaciteti: 100ml Pesha: 42g
  Numri tre: Madhësia: 8.5 * 4.4cm Kapaciteti: 220ml Pesha: 70g
  Numri katër: Madhësia: 10.5 * 5.3cm Kapaciteti: 400ml Pesha: 102g
   
  Numri pesë:Madhësia: 12.5* 6 Kapaciteti: 700ml Pesha: 145g
   
  Numri gjashtë:Madhësia: 14.6 * 6.7cm Kapaciteti: 950ml Pesha: 178g

  Kuti drekë me kapak silikoni të rrumbullakët prej çeliku inox

  Keep Delicious——të mbyllura, të freskëta dhe të qëndrueshme

  00x470

  1. Të qëndrueshme dhe sanitare, përçueshmëri të shpejtë të nxehtësisë.

  2. Me mbulesë mbyllëse, mund të përdoret për mbajtje të freskët.

  3. Madhësi të shumta, mund të mbivendosen.

  4. Bërë nga çelik inox me cilësi të lartë.

  600x600.1

  7 copa kostum super vlere

  i fortë dhe i qëndrueshëm, mbrojtja dhe siguria e mjedisit,

  pamje elegante dhe në modë e dizajnit.

  600x600.4

  Mbulesa është prej PP të klasës ushqimore

  Kutia e ruajtjes së freskët mund të mbyllet plotësisht

  për të mbajtur ushqimin të freskët dhe për të parandaluar shijen e kryqëzuar

  600x600.5

  Ruaj Hapësirë

  Lehtë për tu vendosur

  I përshtatshëm dhe praktik

  600x600.3

  Procesi i trashjes

  Prodhim i veçantë trashje, kundër djegies, kundër rënies,

  teksturë e hollë, modë praktike, shëndet dhe higjienë

  600x600.6

  Rroces speciale

  E lëmuar, e ndritshme dhe e pastër, e lehtë për t'u pastruar dhe e rehatshme për t'u trajtuar

  600x440

  Një tas me shumë qëllime

  Ne ndjekim modën dhe dizajnin praktik,

  kushtojini vëmendje funksionalitetit dhe prakticitetit të produktit!

   

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme