SGS Kuti drekë metalike e thjeshtë prej çeliku inox me kapak bambuje.

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i produktit:Kuti drekë me kapak bambuje çelik inox
 • Veçori:Eko-miqësore, mbrojtje e mjedisit
 • MOQ:36 copë
 • Përshtatje:Logo/Paketimi
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  304 Materiali inox, Niveli i shkallës së ushqimit

  680x450

  680x475

  Ngrohtë me ju, lamtumirë ushqimit të shpejtë.

  680x537

  Lustrim i shumëfishtë, uniformë linja lëmimi,

  jo e lehtë për t'u ngjitur papastërtitë, e ndritshme dhe e lehtë për t'u pastruar,

  brez elastik i lirë, mbulesa prej bambuje nuk është e lehtë të bie.

  700x410

  Mbulesa e bambusë është miqësore me mjedisin,

  Mund të përdoret si mbulesë tasi, dërrasë prerëse dhe dyshek tasi.

  700x410-1

  Shënim:kjo kuti drekë është e përshtatshme vetëm për ushqim të thatë.Mbulesa nuk është e mbyllur.

  Ju lutemi mos mbani supë të nxehtë për të shmangur përvëlimin.

  680x537

  680x475 me madhësi

  Emri i produktit Kuti drekë çeliku inox me kapak bambu
  Materiali 304 çelik inox + bambu
  Kapaciteti 700 ml dhe 1200 ml
  Logo Të personalizuara
  Ngjyrë Si foto
  Paketa Kuti Kraft
  Koha e mostrës 5 dite
  Koha e drejtimit 10-20 ditë
  Kushtet e pagesës 30% depozitë, 70% pagesa e bilancit përpara transportit
  Madhësia i vogël:Madhësia: 16 * 11.5 * 5 cm Kapaciteti: 700 ml Pesha: 220 g-245 zmadhimi: Madhësia: 18.7 * 13.6 * 6.5 cm

  Kapaciteti: 1200 ml

  Pesha: 380g


  680x370

  340x340 340x340-1

  Paketimi

  680x540

  680x450-1 (2)

  680x450-1


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme