Добредојдовте на нашата веб страница.

профил на компанијата

Шенжен Swiny Technbology копродукции, Ltd, се наоѓа во Guanglongxing индустриска зона, Guangming Нов округ, Шенжен. Таа ужива добар производството и работата на животната средина тука, сообраќајот е удобен, како што е во близина на железничката станица Guangmingcheng и Шенжен надворешниот прстен автострада.

Шенжен Swiny Technbology копродукции, Ltd, како професионална компанија со 12-годишно искуство во индустријата, од нерѓосувачки челик, Ние сме специјализирани во обработка на разни видови на котури од нерѓосувачки челик, нерѓосувачки челични ленти, кругови нерѓосувачки челик и нерѓосувачки челични плочи. Ние исто така сме посветени на обработка и промет на алуминиумски материјали, а во исто време ние соработуваме со многу компании од нерѓосувачки челик производи развој и производство за многу години, за да се обезбеди дека со користење на највисок квалитет на суровини за да се создаде најдобрите производи, така што ние може да ги задоволи различните потреби на клиентите.

Меѓу производите што работиме, ние, главно препорачуваме на нашите огледало нерѓосувачки челик, нерѓосувачки челик боја и косата од нерѓосувачки челик, кои се супериорни во однос на нашите врсници компанија во технологијата.

"Квалитетот на прво, клиент-ориентирана, интегритет управување, сите напредок персонал" е нашата конзистентна филозофија. Имаме долгорочна соработка со кинески челични гиганти, како што Baosteel, TISCO, Baoxin челик и други суровини компании, да им обезбеди на клиентите со најдобрите Цена-ефикасни производи. Нашите материјали и производи имаат положено за сертификација на SGS и храна-одделение, безбедноста е стабилен и сигурен. Ние цврсто веруваме дека квалитетот и интегритетот ќе ни овозможи да се оди на поширокиот свет, заедно со нашите клиенти!

 


  • Фејсбук
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube_youtube7