Përzierëse për rrahësin e vezëve me shumicë produkte kuzhine miqësore me mjedisin.

Përshkrim i shkurtër:


 • Ngjyrë:si foto
 • Përshtatje:Logo/Paketimi
 • Specifikim:8 inç / 10 inç / 12 inç
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Një ndihmës i mirë në kuzhinë

  përzierje e lehtë, duke kursyer kohë dhe përpjekje

  600x630

  Shufra çeliku me densitet të lartë

  shufër çeliku e trashë dhe e dendur,

  krem i shpejtë dhe i lehtë për t'u rrahur, etj.

  600x660

  Lehtë për t'u pastruar

  Lustrim me shumë kalime,

  sipërfaqe e lëmuar,

  nuk është e lehtë për të fshehur papastërtitë

  600x630-1

  çelik inox 304 i kategorisë ushqimore

  nuk është e lehtë për t'u gërryer dhe ndryshkur

  600x610-2

  Shufra çeliku me elasticitet të lartë

  fleksibilitet i fortë,

  rikthim i shpejtë,

  material i fortë, i qëndrueshëm

  600x630-2

  Specifikimi i shumëfishtë

  mund të përdoret për amvisëri

  dhe komerciale, madhësia mund të jetë

  përzgjedhur sipas sasisë së prodhimit

  600x510

  600x635

  Më shumë përdorime

  më shumë lehtësi për pjekje

  600x650


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme