SGS обична метална кутија за ручек од нерѓосувачки челик со капак од бамбус.

Краток опис:


 • Име на производ:Кутија за ручек од челик со квадратен капак од нерѓосувачки челик
 • Карактеристика:Еко-пријателски, заштита на животната средина
 • MOQ:36 парче
 • Приспособување:Лого/пакување
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  304 Материјал од не'рѓосувачки челик, ниво на храна

  680x450

  680x475

  Топло со вас, збогум на брзата храна.

  680x537

  Повеќекратна униформа за полирање, брусење,

  не е лесно да се залепи нечистотија, светла и лесна за чистење,

  бесплатна еластична лента, капакот од бамбус не е лесно да падне.

  700x410

  Навлаката од бамбус е еколошки,

  Може да се користи како покривка за сад, даска за сечење и подлога за сад.

  700x410-1

  Забелешка:оваа кутија за ручек е погодна само за сува храна.Капакот не е запечатен.

  Ве молиме не држете топла супа за да избегнете попарување.

  680x537

  680x475 слики

  Име на производ Кутија за ручек од нерѓосувачки челик со капак од бамбус
  Материјал 304 нерѓосувачки челик + бамбус
  Капацитет 700мл и 1200мл
  Лого Прилагодено
  Боја Како слика
  Пакет Крафт кутија
  Време на примерок 5 дена
  Водечко време 10-20 дена
  Термин на плаќање 30% депозит, 70% биланс плаќање пред превозот
  Големина мали:Големина: 16 * 11,5 * 5cmКапацитет: 700ml Тежина: 220g-245glarge:Големина: 18,7 * 13,6 * 6,5cm

  Капацитет: 1200 ml

  Тежина: 380 g


  680x370

  340x340 340x340-1

  Пакување

  680x540

  680x450-1 (2)

  680x450-1


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи