Кутија за ручек со повеќе прегради од нерѓосувачки челик.

Краток опис:


 • Тип:Кутии и канти за складирање
 • Број на модел:NCT-04-A/B/C
 • Капацитет:600 мл
 • Приспособување:Лого/Боја/Пакување
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Кутија за ручек од еден слој 18/8 од нерѓосувачки челик

  700x400-无扣

  1. Изработен од еколошки материјал, одобрен од европски тестови.

  2. Загарантиран висок квалитет, добра услуга и конкурентна цена.

  3. Поддржете прилагодено лого или пакување како ваши барања

  4. Не може да се стави во микробранова печка, но може да се стави во рерна.

  700x420-无扣

  Уживајте во вкусното во секое време

  700x330-无扣

  Погоден за различни прилики

  700x200-无扣

  Мазна површина, лесна за чистење,

  не само што може да биде кутија за ручек

  но и кутија за складирање, Практична и удобна.

  700x520-无扣

  Разновидност на обработка

  715x300-无扣

  700x415-无扣

  700x434-无扣

  Забелешка:Погоден за сува храна и закуски,

  Не е запечатено.Не може да се користи за супа и микробранова печка


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи